top of page

Hakkımızda

Antalya Korsan Taksi hizmetimiz ile 7/24, hem şehir içi hemde şehir dışı ulaşabileceğiniz güvenilir bir firmayız. 2019 yılından beri Türkiye'nin farklı şehirlerinde hizmet vermekteyiz. 

Hizmetimiz doğrultusunda, taksi şoförlerinden isteğimiz saygılı ve kibar olmaları, araçlarımızın 2012 model üstü olmasına özen göstermekteyiz. Taksi şoförlerini işe kabul etmeden evvelinde sicil kaydı ve SCR bilgilerini almaktayız. Müşterilerimize saygısızlık yapılması bizim için olağandışı bir durumdur ve bu tarz şoförleri barındırmamaktayız. Eğer bir saygısızlık veya başka bir durum olursa lütfen bize ulaşınız. 

Biz, müşterilerimizin ihtiyacını bilir ona göre hizmet sunarız, evcil hayvanınız varsa eğer bu durumu bize önceden bildirmeniz gerekmektedir. Düğün, konvoy, davet ve asker uğurlama gibi özel zamanlarda gün boyu taksi hizmeti ihtiyacınızı da karşılamaktayız. 

Havaalanı yolcu gidiş ve dönüşlerinizde, rezervasyon yaptığınız da kapıda sizi bekleyebilir ve güvenle ulaştırabiliriz.

Sedan

Standart sedan araçlarımızdır. Yük kapasitesi ve yolcu kapasitesi kısıtlıdır. Sedan araçlar Bir yolcu önde olacak şekilde arkada 3 yolcuya kadar hizmet verebilmektedir. Konforlu ve fiyat olarak uygun bir yolculuk istiyorsanız en doğru tercih sedan araçtır.

VIP Minivan

VIP Minivanlar, yolcular için arka koltuklarda bulunan televizyon, internet ve minibar seçenekleri mevcuttur. İş yemeklerinde, gece etkinliklerinde, özel şoför hizmeti ile kendinizi özel hissetmek istiyorsanız VIP minivanlar tam size göre. Yolcu kapasitesi 10 kişidir.

SUV

Arazi veya şehir içi yolculuklarınızda size eşlik edebilir ve sedan araçlara göre daha konforlu bir seçenektir. Özellikle arazi bölgelerine ulaşım sağlayacaksanız SUV araçlar işinizi görecektir.

SUV aracın yolcu kapasitesi sedan ile aynıdır.

VIP Limuzin

VIP Limuzin araçlar, akşam yemeklerinde, gece kulübü etkinliklerinde veya iş yemeklerinde size hem özel şoför hizmeti vermekte hem de sizi özel hissettirmektedir. Ne yazık ki Antalya'da şuan bu aracımız bulunmamaktadır. Bu aracın yolcu kapasitesi 8 kişidir.

bottom of page